WeselewStolicy.pl

Warszawa => Dyskusja ogólna => Wątek zaczęty przez: Felicja w 25 Marzec 2019, 15:54

Tytuł: Apteka internetowa
Wiadomość wysłana przez: Felicja w 25 Marzec 2019, 15:54
Czy robicie zakupy w takich miejscach jak apteka internetowa? Ostatnio szukałam dobrych ofert na leki i suplementy i właśnie w aptekach internetowych znalazłam bardzo dobre propozycje: https://www.apteka-leki.pl/ . Warto się rozejrzeć i wziąć różne możliwości pod uwagę.
Tytuł: Odp: Apteka internetowa
Wiadomość wysłana przez: stanowcza w 30 Maj 2019, 20:26
Jak szukasz apteki internetowej to polecam Ci się zainteresować stroną jaką jest https://ktomalek.pl/atrovent-ulotka-cena-zastosowanie-apteka-roztwor-do-nebulizacji-0-25-mg-ml-20-ml/ub-3137501 Znajdziesz tutaj wszystkie leki które Cię interesują z wskazaniem apteki w której możesz je kupić w twoim mieście. To super rozwiazanie które warto przemyslec
Tytuł: Odp: Apteka internetowa
Wiadomość wysłana przez: zoja80 w 01 Sierpień 2019, 13:06
Zastanawiam się nad zakupem suplementow,ktore pomoga mi utrzymac odpowiedni stan organizmu oraz odpowiednia wage. Moze jakies kobiece witamy z zen szeniem? Sama nie wiem co mogloby mi pomoc. Ostatnio jestem pozbawiona energii i ciągle zmęczona,mam problemy ze snem. Co polecacie? Zastanawiam się nad tym https://www.nowafarmacja.pl/leki-i-suplementy-diety Będę wdzięczna za opinie,ktore warto wybrac.
Tytuł: Odp: Apteka internetowa
Wiadomość wysłana przez: wolska w 10 Styczeń 2020, 15:51
Bardzo dobrą ofertę ma też apteka internetowa Galen: https://www.aptekagalen.pl/. W ich ofercie znajdziecie nie tylko leki i suplementy ale też między innymi dermokosmetyki. Warto zajrzeć w wolnej chwili do ich oferty.