WeselewStolicy.pl

Pogawędki => Luźne rozmowy => Wątek zaczęty przez: edurol30 w 18 Grudzień 2015, 10:51

Tytuł: Jak usprawnić działanie firmy?
Wiadomość wysłana przez: edurol30 w 18 Grudzień 2015, 10:51
Dla wszystkich przedsiębiorców polecam program Comarch ERP Optima - zdecydowanie usprawni funkcjonowanie każdego łańcucha dostaw. Możecie go nabyć tutaj - kotrak.pl
Tytuł: Odp: Jak usprawnić działanie firmy?
Wiadomość wysłana przez: bride43 w 08 Luty 2016, 09:13
To dosyć znana firma w tej branży :)
Tytuł: Odp: Jak usprawnić działanie firmy?
Wiadomość wysłana przez: DanielaMT77 w 22 Kwiecień 2017, 09:57
Warto przede wszystkim zautomatyzować te procesy, które się da. Firma http://www.bluemedia.pl/ zajmuje się wdrażaaniem takich rozwiązań, czyli np. automatyzacja fakturowania czy płatności. Warto korzystać, bo na prawdę można sporo czasu zaoszczędzic, a czas to pieniądz.
Tytuł: Odp: Jak usprawnić działanie firmy?
Wiadomość wysłana przez: Summer_Girl w 22 Maj 2017, 13:07
Ważna jest dobra organizacja zadań. Bez tego ani rusz.
Tytuł: Odp: Jak usprawnić działanie firmy?
Wiadomość wysłana przez: Basia w 22 Maj 2017, 19:10
To może być przydatne, ale nie w każdej firmie. Mi w zupełności wystarcza program do faktur i dokumentó online: https://afaktury.pl/ . Dzięki niemu panuję nad wszystkimi dokumentami i mam o wiele mniej pracy.
Tytuł: Odp: Jak usprawnić działanie firmy?
Wiadomość wysłana przez: bronix w 21 Czerwiec 2017, 13:07
A co myślicie o programach lojalnościowych dla pracowników. Na stronie https://www.motivationdirect.pl/oferta/programy-lojalnosciowe-i-motywacyjne/ czytałem, że wprowadzenie takiego rozwiązania do firmy może znacznie usprawnić jej działanie. Pracownicy będą starać się bardziej o wyniki, a za to otrzymywać będą nagrody. Myślę, że może się sprawdzić takie rozwiązanie w praktyce. Jak myślicie ? :)
Tytuł: Odp: Jak usprawnić działanie firmy?
Wiadomość wysłana przez: sweet w 10 Lipiec 2017, 18:32
dobra księgowa lublin to będzie spore usprawnienie. Bo wszystkie rozliczenia zostaną przeprowadzone sprawnie i fachowo.
Tytuł: Odp: Jak usprawnić działanie firmy?
Wiadomość wysłana przez: mariann301 w 27 Marzec 2018, 00:04
Moim zdaniem sporym usprawnieniem jest dobra i terminowa Księgowość dla firm. Moje rozliczenia prowadzi na przykład biuro rachunkowe PERFEKT z Krakowa i na prawdę moge na nich polegać. Wszystko zawsze w terminie i rzetelnie wykonane. Godna polecenia firma!
Tytuł: Odp: Jak usprawnić działanie firmy?
Wiadomość wysłana przez: niemowka w 23 Kwiecień 2018, 12:09
Wydaje mi się, że opcja biura online jest bardzo wygodna, bo możesz wybrać dowolne biuro z każdej części Polski. Np dobrym cenionym miejscem jest biuro rachunkowe w Otwocku. Pod adresem strony https://www.peter-green.com/ znajdziesz wiele pozytywnych opinii, warto popytać kolegów z branży jak bardzo cenią sobie tę profesjonalna współpracę.
Tytuł: Odp: Jak usprawnić działanie firmy?
Wiadomość wysłana przez: MikiMouse w 24 Kwiecień 2018, 09:05
Zależy co dana firma będzie potrzebować, jak działa i ogólnie jaki ma charakter. Bo przecież dane rozwiązanie nie będzie dobre wszędzie.
Tytuł: Odp: Jak usprawnić działanie firmy?
Wiadomość wysłana przez: jjusti18 w 27 Kwiecień 2018, 11:51
Jak ktoś przykładowo prowadzi e-biznes może na przykład zastosować na swojej stronie oprócz tradycyjnych przelewów coś takiego jak Blik kliknij . Wiem, że spółka CashBill ma to między innymi w ofercie. Z tego co się orientuje jest to bardzo wygodny i szybki sposób przekazywanie pieniędzy od klientów do odbiorcy.
Tytuł: Odp: Jak usprawnić działanie firmy?
Wiadomość wysłana przez: marysiu w 18 Maj 2018, 18:01
Z pewnością pomogą maszyny cnc. Wiele jest na http://strefacnc.pl, co jest centrum sprzedaży maszyn do obróbki drewna.
Tytuł: Odp: Jak usprawnić działanie firmy?
Wiadomość wysłana przez: Alina083 w 21 Czerwiec 2018, 17:32
Wszystkie programy i usprawnienia wart rozważyć do wdrożenia u siebie w firmie bo to może znacząco wpłynąć na rozwój i zasięg danej firmy. W pewnym momencie również warto pomyśleć nad tym, czy by tej firmy nie rozbudować np. poprzez przejęcia firm (http://www.glc.pl/fuzje-i-przejecia/). To świetna droga do tego żeby z małego biznesiku rozkręcić coś znaczącego i przynoszącego odpowiednie dochody.
Tytuł: Odp: Jak usprawnić działanie firmy?
Wiadomość wysłana przez: koko21 w 30 Wrzesień 2018, 09:13
Odpowiednie oprogramowanie w przedsiębiorstwie na pewno może znacznie usprawnić całe jego funkcjonowanie. Polecam zapoznać się z ofertą firmy Primesoft na stronie http://www.primesoft.pl/, która dostarcza właśnie takich nowoczesnych systemów, pozwalających na usprawnienie pracy w firmie, między innymi jeśli chodzi o zarządzanie dokumentami w wersji elektronicznej ;)
Tytuł: Odp: Jak usprawnić działanie firmy?
Wiadomość wysłana przez: Felicja w 05 Październik 2018, 10:44
Na pewno dobra księgowa jest tutaj bardzo ważną kwestią. Dlatego ja Wam polecam takie rozwiązanie jak księgowa cieszyn. Jeśli prowadzicie firmę gdzieś w tych okolicach to będzie to najlepsza opcja. Szybko, sprawnie i bez żadnych problemów.
Tytuł: Odp: Jak usprawnić działanie firmy?
Wiadomość wysłana przez: Roarrra w 09 Październik 2018, 11:26
Jest wiele na to sposobów. Jednak głównie powinniście się zaintresować opcją usług informatycznych od firmy Nav24. Proponują oni szereg rozwiązań dla biznesu w tym Microsoft Office 365 bez którego nie wyobrażam sobie już teraz codziennego funkcjonowania. Tego typu narzedzia to praktycznie podstawa pracy w biznesie, a można też i skorzystac z wielu innych ciekawych rozwiązań.
Tytuł: Odp: Jak usprawnić działanie firmy?
Wiadomość wysłana przez: zoja80 w 06 Listopad 2018, 22:25
No właśnie, jak usprawnić działanie firmy? Moje przedsiębiorstwo działa na rynku od kilku lat. Mamy nowe technologie, nowe oprogramowania, nowy sprzęt i fajnych ludzi. Wszystko niby działa bez problemu, a jednak czegoś brakuje. Nie ma tej iskry. I tak sobie poczytałam i znalazłam taki artykuł https://nais.pl/czy-rozwijacie-czerwone-dywany-przed-pracownikami/ . Może to właśnie systemu motywacyjnego brakuje pracownikom? Może same premie, jako dodatki do wynagrodzenia to za mało?
Tytuł: Odp: Jak usprawnić działanie firmy?
Wiadomość wysłana przez: kasiunia1 w 10 Grudzień 2018, 16:46
Richard Branson powiedział ,że najważniejszy w firmie jest nie jest klient ale pracownik.Zadbaj o pracownika a on zadba o twoich klientów- to prawda. Nie przypadkowo coraz częściej organizowane są różne spotkania i eventy w których udział biorą właśnie pracownicy.W naszej firmie nie inaczej organizowana będzie wigilia firmowa w tym miejscu - http://www.capitalevent.pl/ .Organizowanie w okresie przedświątecznym wigilii stało się już tradycją, która bardzo nam wszystkim się spodobała.
Tytuł: Odp: Jak usprawnić działanie firmy?
Wiadomość wysłana przez: juta w 11 Grudzień 2018, 20:39
Najlepiej byłoby zadbać o odpowiednią reklamę i zainwestować w narzędzia, które ułatwią nam
obsługę klientów czy na przykład wysyłkę paczek.
Wszystko zależy od charakteru biznesu, który prowadzisz.
Zerknij sobie tu www.świetny-biznes.pl będziesz mogła poczytać coś więcej na ten temat.
Tytuł: Odp: Jak usprawnić działanie firmy?
Wiadomość wysłana przez: zoja80 w 03 Styczeń 2019, 18:45
Ja również wzięłam sobie do serca słowa Bransona i wprowadziliśmy system benefitów. Działa już od połowy listopada. I muszę powiedzieć, że nie wiem co tak wpłynęło na ludzi? Czy to ten system, czy może moje nastawienie, bardzo pozytywne, czy po prostu zbieg tych wszystkich czynników. Efekt jest taki, że pracownicy zaczęli otwarcie z nami rozmawiać, przedstawiać swoje pomysły i sposoby ich realizacji. Bardzo nas to zaskoczyło. I jeden z pomysłów właśnie wcielamy w życie, a był to montaż ładowarki EV z firmy https://www.tsg-solutions.com/pl/ev-chargers/ . Oczywiście pracownicy, którzy zgłosili pomysł i projekt zostali nagrodzeni. Już nie mogę doczekać się ich kolejnych propozycji.
Tytuł: Odp: Jak usprawnić działanie firmy?
Wiadomość wysłana przez: kosturet w 08 Styczeń 2019, 21:09
Według mnie bardzo dobrym pomysłem jest nowoczesne oprogramowanie. Mogę polecić szczególnie oprogramowanie https://wfirma.pl/program-do-faktur-online które posiada liczne  funkcje ułatwiające prowadzenie księgowości.
Tytuł: Odp: Jak usprawnić działanie firmy?
Wiadomość wysłana przez: lepka w 16 Styczeń 2019, 14:13
Oprogramowanie to narzędzie, nad którym warto się poważnie zastanowić prowadząc swoją firmę. Jest to na tyle dobre rozwiązanie, że coraz więcej branż na rynku z tego korzysta. Nawet przychodnie lekarskie korzystają z odpowiednich dla branży programów. Chociażby taki program do gabinetu lekarskiego medchart umożliwia prowadzenie całej dokumentacji w formie elektronicznej, co znacznie usprawnia pracę całego personelu. Warto sobie na ten temat poczytać.
Tytuł: Odp: Jak usprawnić działanie firmy?
Wiadomość wysłana przez: Ela78 w 18 Luty 2019, 16:01
Księgowość w firmie jest bardzo ważna. Można prowadzić ją na własną rękę, ale z autopsji wiem, że lepiej to zlecić profesjonalistom i mieć tzw. spokojną głowę. Współpracuję dłuższy czas z MG Finanse i jestem zadowolona także jeżeli potrzeba księgowości to sądze, że warto się skontaktować z tym biurem rachunkowym ;)
Tytuł: Odp: Jak usprawnić działanie firmy?
Wiadomość wysłana przez: zoja80 w 26 Marzec 2019, 14:12
Chciałam Was zapytać czy korzystacie z pomocy brokerów informacji? Dostałam ofertę usług infobrokera i nie bardzo wiem do czego mogłabym wykorzystać jego doświadczenie. Znalazłam oczywiście informacje o tym, czym się taka osoba zajmuje https://www.infobrokering.com.pl/infobroker-czym-zajmuje-sie-broker-informacji , ale nie wiem nadal, jak może mi pomóc.
Tytuł: Odp: Jak usprawnić działanie firmy?
Wiadomość wysłana przez: Gretta w 13 Grudzień 2019, 08:08
Jest na to na pewno wiele sposobów, trzeba dopasować indywidualne rozwiązanie pod konkretną firmę. W wielu przypadkach świetnie sprawdza się pomoc IT, odpowiednie oprogramowanie biznesowe. Tu polecam zajrzeć na stronę http://retcon.pl Ta firma specjalizuje się w pomocy informatycznej dla biznesu.
Tytuł: Odp: Jak usprawnić działanie firmy?
Wiadomość wysłana przez: juta w 15 Styczeń 2020, 14:39
Na pewno trzeba zainwestować w dobre jakości programy na przykład takie które zapewnią bezpieczeństwo.
Koniecznie wybierz sobie odpowiedni antywirus.
Zerknij sobie tu https://www.kaspersky.pl/ i zacznij działać.
Taki antywirus możesz kupić do wszystkich komputerów w firmie a także na służbowe telefony więc uważam, że warto.
Tytuł: Odp: Jak usprawnić działanie firmy?
Wiadomość wysłana przez: Andrzej1 w 23 Marzec 2020, 12:12
To już bardziej złożona kwestia. Osobiście mogę Wam polecić, byście dobrze zastanowili się nad tym, co może sprawdzić się najlepiej w kontekście Waszego biznesu. Na przykładzie takich rozwiązań jak https://www.ccontrols.net/pl/produkty/oprogramowanie/solidworks/  dobrze widać, jakie stwarza to przed Wami możliwości. Warto pomyśleć o tym więcej, szczególnie teraz.
Tytuł: Odp: Jak usprawnić działanie firmy?
Wiadomość wysłana przez: zoja80 w 08 Maj 2020, 21:55
Ostatnio dużo czytałam o bezpieczeństwie w sieci. Muszę Wam powiedzieć, że nie sądziłam, że to może być aż tak istotna kwestia. Chociażby ze względu na to, że ktoś może wykraść dane z firmy. Znalazłam całkiem ciekawą opcję https://bitdefender.pl/jak-skonfigurowac-faronics-deep-freeze-do-wspolpracy-z-bitdefender-endpoint-security-tools/ Bardzo mi się podoba, że oferują taką szeroką ochronę i tak naprawdę nie trzeba będzie się już martwić o wirusy. Zawsze jeden problem z głowy ;)