WeselewStolicy.pl

Pogawędki => Luźne rozmowy => Wątek zaczęty przez: Gniazdowiec w 22 Listopad 2017, 05:16

Tytuł: Prezenty
Wiadomość wysłana przez: Gniazdowiec w 22 Listopad 2017, 05:16
Nie wydaje wam się, że powinniśmy troszkę poważniej podchodzić do sprawy? Większość z nas pracuje i wydaje mi się, że stać was na to, aby od czasu do czasu zainwestować w fajny prezent. Żonie ostatnio za oszczędności kupiłem rewelacyjny zegarek od Skagen na https://www.otozegarki.pl/zegarki/skagen - mają bardzo fajną ofertę i cenowo też nie jest tak źle, jak w niektórych przypadkach. Koniecznie poczytajcie troszkę na ten temat. Naprawdę warto.
Tytuł: Odp: Prezenty
Wiadomość wysłana przez: zaciekawionaga3 w 22 Listopad 2017, 13:34
Nie uważam tak, że powinno się poważnie do tego podchodzić. Najlepsze prezenty to nie jakieś drogie, tylko te od serca.
Tytuł: Odp: Prezenty
Wiadomość wysłana przez: Licencjat w 28 Listopad 2017, 21:08
Klocki Lego - https://www.hulahop.pl/wiadomosc/klocki-lego-city-jakie-wybrac-ktory-zestaw-najlepszy-dla-dziecka/5971 to jeden z najpopularniejszych prezentów na święta - każde dziecko  uwielbia klocki ;)
Tytuł: Odp: Prezenty
Wiadomość wysłana przez: Magdula88 w 09 Grudzień 2017, 14:23
Prezent musi byc na pewno przemyslany. Ja lubie praktyczne prezenty ale także dobrze jak są eleganckie i ładne :) Dlatego sama tez takie kupuje moim znajomym i rodzinie. Ostatnio postawiłam na zestaw sztućcy srebrnych ze sklepu https://hefra.pl Polecam tak właśnie dobierać prezenty
Tytuł: Odp: Prezenty
Wiadomość wysłana przez: nala1 w 11 Styczeń 2018, 18:32
Fajnie jak prezenty się podobają , po przecież są. Lubię jednak prezenty  praktyczne, tzn takie ,z których wiem ,że obdarowany będzie korzystać.Takim prezentem dla malutkiego dziecka jest właśnie wyhaftowany imieniem dziecka kocyk - dostałam taki na https://maylily.pl/pl/ a piękny design dopełnia tylko całości dobrego wrażenia co do tego prezentu. pzdxr .
Tytuł: Odp: Prezenty
Wiadomość wysłana przez: MikiMouse w 15 Styczeń 2018, 12:12
Ja prezenty zawsze staram się dobierać indywidualnie, bo to chyba najlepsze rozwiązanie, żeby potem nie było niespodzianki, że prezent nie podszedł
Tytuł: Odp: Prezenty
Wiadomość wysłana przez: rabbit_red w 19 Styczeń 2018, 15:39
Ja staram się, żeby prezenty były praktyczne i każdego traktuję indywidualnie. :) Moja babcia dostała ostatnio dobrej jakości włóczkę, tutaj są super kolory i była bardzo zadowolona, bo uwielbia robótki ręczne. Myślę, że jeżeli nie wiemy, co komuś kupić, to najlepiej zapytać, bo taki prezent faktycznie będzie przydatny i podarowany od serca. :)
Tytuł: Odp: Prezenty
Wiadomość wysłana przez: Alina083 w 20 Styczeń 2018, 12:24
Najlepiej jest, kiedy dana osoba mówi wprost jaki chciałaby dostać prezent. Ja nie mam z tym problemu. Na każdą okazję wyraźnie mówię co chcę dostać. Niedługo zbliżają się walentynki i już zapowiedziałam, że chciałabym dostać króliczka. Po poprzednim mam całą wyprawkę i chyba już jestem gotowa, żeby mieć kolejny raz to słodkie zwierzątko. Będę tylko musiała dokupić sianko, smakołyki i granulat (https://www.maxandmrau.pl/product-pol-915) bo resztę wyposażenia już mam. A posiadanie zwierzaczka w domu to sama radość :)