WeselewStolicy.pl

Organizacja ślubu i wesela - opinie o firmach => Podróże poślubne => Wątek zaczęty przez: zoja80 w 11 Styczeń 2019, 12:02

Tytuł: Podróż poślubna- gdzie?
Wiadomość wysłana przez: zoja80 w 11 Styczeń 2019, 12:02
Może Mazury? Chcemy wyjechać na spóźnioną o 2 lata podróż poślubną  ??? Wiem , trochę czasu minęło, ale nie było wcześniej możliwości. Znalazłam hotel https://www.hotelstbruno.pl/ceny-i-pakiety-relaks/weekend-na-mazurach i chyba nie będziemy się dłużej zastanaiwać. Mają SPA, ponoć pyszną restaurację a i cena jest dla Nas zadowalająca:)
Tytuł: Odp: Podróż poślubna- gdzie?
Wiadomość wysłana przez: frela w 27 Styczeń 2019, 09:54
Najlepiej to taką podróż spędzić w ciepłych krajach, ale decyzja oczywiście należy do was samych. My chcemy w tym roku lecieć do Egiptu, ale zobaczymy jak to będzie. Czekają nas zakupy wielu pamiątek, wiec chcemy kupić pojemne torby. Oczywiscie biorąc pod uwagę akceptowane wymiary walizek i torby podrecznej. Zastanawiam się nad ofertą https://www.pariso.pl/pol_m_Torby_Torby-podrozne_Torby-do-Wizzair-202.html. Znacie ten sklep Pariso?
Tytuł: Odp: Podróż poślubna- gdzie?
Wiadomość wysłana przez: stanowcza w 20 Luty 2019, 09:23
Wszystko zależy od tego co lubicie robić. Czy bawić się to trzeba szukać miejsca strikte turystycznego, czy wolicie ciszę spokój. To gdzieś poza miastami. Zobacz sobie wyszukiwarkę apartamentów Sun and Snow   maja wiele ciekawych propozycji. Tylko trzeba się zdecydować na dany rejon.
Tytuł: Odp: Podróż poślubna- gdzie?
Wiadomość wysłana przez: Sfinxowa w 26 Luty 2019, 12:47
Może do Chorwacji lub Grecja, Hiszpania? Ja bym się zdecydowała na Wyspy Kanaryjskie. ;)
Tytuł: Odp: Podróż poślubna- gdzie?
Wiadomość wysłana przez: turcja w 15 Kwiecień 2019, 10:26
Co powiecie na egzotyczną podróż poslubną? Biura podróży typu http://ctpoland.com.pl/ oferują wycieczki w różne zakątki Azji (harmonogram znajdziecie na ich stronie). Wszystko jest zapewnione, więc można czuć się bezpiecznie i z przewodnikiem polskim zwiedzać cuda wybranego, azjatyckiego kraju!
Tytuł: Odp: Podróż poślubna- gdzie?
Wiadomość wysłana przez: bride43 w 22 Lipiec 2019, 12:02
Nie ważne gdzie ważne, że z nim :):)
Tytuł: Odp: Podróż poślubna- gdzie?
Wiadomość wysłana przez: Amelka w 25 Lipiec 2019, 09:03
Może do Afryki? Ja bardzo lubię tamte rejony. Oprócz podróżowania do Afryki interesuję się też maskami afrykańskimi. Polecam blog http://maskiafrykanskie.pl/, może Was też zaciekawi :)
Tytuł: Odp: Podróż poślubna- gdzie?
Wiadomość wysłana przez: marinka w 02 Sierpień 2019, 13:42
My lecimy na Karaiby! :D
Tytuł: Odp: Podróż poślubna- gdzie?
Wiadomość wysłana przez: SteffAnja w 18 Sierpień 2019, 10:29
Na pewno gdzieś gdzie jest ciepło. Ja tak sobie myślę, że w podróży poślubnej nie chciałabym dużo zwiedzać, chodzić po górach, generalnie męczyć się. Sama organizacja ślubu, wszystko co z nim związane jest bardzo meczące, dlatego też najlepiej po prostu sobie wypocząć w podróży poślubnej ;D Tu może przydać się wam portal Esky https://www.esky.pl/tanie-loty/ci/waw/ci/mil/warszawa-mediolan i ich wyszukiwarka lotów. Może podróż do gorącej Italii? Bilety nie są wcale drogie, z noclegami też nie będzie na pewno problemu.
Tytuł: Odp: Podróż poślubna- gdzie?
Wiadomość wysłana przez: wedrowiec1 w 22 Sierpień 2019, 15:47
Mnie się marzy odwiedzenie Japonii. Ciekawe czy się uda :)
Tytuł: Odp: Podróż poślubna- gdzie?
Wiadomość wysłana przez: zoja80 w 27 Sierpień 2019, 15:24
Jeszcze dorzucę od siebie fajne apartamenty w Sopocie https://www.sopockieapartamenty.com/ mysle, ze warto zobaczyc jaka nasza Polska jest piękna :) My tez nie wyjezdzalismy nie wiadomo gdzie na podróż poślubną , ale mimo wszystko było wspaniale i to w naszym SOPOCIE , gdzie sie poznalismy :)
Tytuł: Odp: Podróż poślubna- gdzie?
Wiadomość wysłana przez: inka w 16 Wrzesień 2019, 10:27
Nam się marzy podróż na Bali. Był ktoś z was? Mam nadzieję,że po ślubie uda się nam zrealizować to marzenie.
Tytuł: Odp: Podróż poślubna- gdzie?
Wiadomość wysłana przez: pulawski326 w 16 Wrzesień 2019, 10:33
Również marzy mi się podróż na Bali chociaż jest to coraz bardziej popularny kierunek, wręcz oklepany. Tak samo Malediwy - piękne ale nic oryginalnego. My myślimy nad wschodnim krajem - Japonia, Korea.
Tytuł: Odp: Podróż poślubna- gdzie?
Wiadomość wysłana przez: pandora45 w 30 Wrzesień 2019, 08:57
Macie jakieś propozycje gdzie najlepiej pojechać w lutym? Raczej zwykłe miejsca wakacyjne odpadają?