WeselewStolicy.pl

Ogólna dyskusja o weselu i ślubie => Ślub => Wątek zaczęty przez: zoja80 w 29 Czerwiec 2019, 13:41

Tytuł: piękne zęby?
Wiadomość wysłana przez: zoja80 w 29 Czerwiec 2019, 13:41
Witam, ja biorę ślub za rok. Wszystko już zaklepane, termin,sala itp...ja jednak nie czuję się najlepiej e sobą. Zależało by mi na tym,aby w ten wyjątkowy dzień wyglądać przepięknie. Zastanawiam się nad implantami stomatologicznymi. Co sądzicie o tym https://frankowski-maloclinic.pl/implantologia ? Wiem,że to spory koszt,ale chyba isę opłąca?
Tytuł: Odp: piękne zęby?
Wiadomość wysłana przez: juta w 10 Wrzesień 2019, 11:24
Piękne zęby to nie tylko geny ale także istotny jest fakt jak o nie dbamy.
Oprócz dokładnego szczotkowania warto też przyłożyć się i płukać jamę ustną
https://www.listerine.pl/ jeżeli wprowadzisz tego typu rytuały do swojej wieczornej pielęgnacji będziesz miała bardziej zadbane zęby.
Tytuł: Odp: piękne zęby?
Wiadomość wysłana przez: mlodaanna w 18 Październik 2019, 13:49
Mam ślub w 2022, myślicie że warto spróbować założyć aparat czy nie zdążą mi go zdjąć na ślub?
Tytuł: Odp: piękne zęby?
Wiadomość wysłana przez: Strelka w 16 Grudzień 2019, 08:16
2 lata, myślę, że spokojnie to starczy. Załóż aparat jak najszybciej. Na dbanie o zęby nigdy nie jest za późno, ja nie przykładałam się do tego i teraz muszę częściej odwiedzać dentystę, co mój portfel niestety odczuwa. Tu warto wybierać sprawdzone pasty do zębów, szczoteczki, ale także jak się dowiedziałam bardzo ważne są nici dentystyczne. Używacie ich? Na stronie https://www.sunstargum.com/pl/produkty/nici-dentystyczne/gum-easy-flossers.html znajdziecie wiele świetnych produktów.
Tytuł: Odp: piękne zęby?
Wiadomość wysłana przez: MikiMouse w 20 Luty 2020, 07:29
O zęby trzeba dbać w każdym wieku, ale faktem jest, że często starsi ludzie mają z tym większy problem. Pojawiają się więc implanty i protezy zębowe. Można zapoznać się z tematem bliżej, zobacz tutaj więcej na temat protez szkieletowych, ich zalet i wad oraz możliwości jakie dają.