WeselewStolicy.pl

Małżeństwo i życie => Stosunki małżeńskie ;) => Wątek zaczęty przez: zoja80 w 27 Czerwiec 2019, 10:35

Tytuł: Rozwód - czasem to nieczność
Wiadomość wysłana przez: zoja80 w 27 Czerwiec 2019, 10:35
Cześć kochana Ja zawsze byłam wesołą kobietą.  Jednak u jakiegoś czasu Chodzę jak struta.  Nie wiem co zrobić ze swoim życiem,  mam tego wszystkiego powoli dosyć.  Postanowiłam że wezmę rozwód dłużej tak nie wytrzymam w tym kłamstwie.  Mój mąż mnie zdradza i odkryłam to ... Szukam dobrego adwokata koleżanka poleciła mi  świetnego specjalistę http://gautier.com.pl/ .  Mam nadzieję że sprawa zostanie rozstrzygnięta na moją korzyść i będę mogła zabrać ze sobą dzieci . Czasem życie się tak układa Ludzie się zmieniają i nie ma co walczyć na siłę.
Tytuł: Odp: Rozwód - czasem to nieczność
Wiadomość wysłana przez: youngsister w 28 Czerwiec 2019, 09:26
Czasami jest tak, że rozwód to najlepsze rozwiązanie - jeśli małżeństwa na pewno nie uda się już uratować. Można na stronie www sprawdzić, od czego w ogóle należałoby zacząć. Warto się z tym zapoznać, jeśli jesteście w takiej sytuacji.
Tytuł: Odp: Rozwód - czasem to nieczność
Wiadomość wysłana przez: UciekającaPanna w 18 Grudzień 2020, 13:17
W Gliwicach znajduje się kancelaria adwokacka Wojas Pawlak i mają oni świetne opinie. Zajmowali się właśnie moim rozwodem oraz alimentami na moje dziecko. Poświęcają dużo czasu swoim klientom, odpowiadają na każde pytanie. Wydaje mi się, że warto ich sprawdzić, ponieważ bardzo angażują się w każdą sprawę. ;)
Tytuł: Odp: Rozwód - czasem to nieczność
Wiadomość wysłana przez: frela w 29 Marzec 2021, 19:55
Też nie planowałam rozwodou, ale wyszło jak wyszło. Najważniejsze że ten etap w swoim życiu mam już za sobą. Też niezmiernie się cieszę, że trafiłam z polecenia do mecenas http://www.adwdomaradzka.pl/ która wykazała się pełnym zaanagżowaniem i pomocą w sprawie. Bez niej nie dałabym sobie rady.